Yılbaşı süslemesinin en temel unsurlarından olan yılbaşı ağacının nuel de kullanılması çok eskilere dayanan bir gelenektir, yılbaşı ağacı yılbaşı döneminde mekanlarımıza yılbaşının sıcaklığını hissettirmektedir, bu sayfamızda sizlere hazır alabileceğiniz yılbaşı ağaçlarını tanıtmaya çalışacağız, tanıtacağımız yılbaşı ağaçları içerisinde hazır süsleri paket halinde yılbaşı ağaçları, büyük hazır yılbaşı ağaçları, küçük yılbaşı ağaçları, ekonomik yılbaşı ağaçları seçenekleri sunacağız.

Bu yılbaşı ağacı kuruluma hazır, ve süsleri ile birlikte gelmektedir, üstelik kargo bedava bir üründür, tek yapmanız gereken paketi açıp yılbaşı ağacınızı kurup, zevkinize göre süslemektir, paketin içerisinde ayrıca kar spreyi de birlikte gelmektedir, ayrıca led ışık ağaç süslemeside içindedir, böylelikle mekanlarınızda güzel bir yılbaşı cam ağacı görünümü elde edebilirsiniz. dilerseniz bu yılbaşı ağacı ağacını Çam Ağacı Hazır Gold Top Süslü Set sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Çam Ağacı Hazır Gold Top Süslü Set Paketi içeriği olarak:

Gold Partlak Top Yılbaşı Süs 6 Adet 6 x 6 Cm
Gold  Mat Top Yılbaşı Süs 6 Adet 6 x 6 Cm
Gold Bateri Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold Hediye Paketi Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold Kırmızı Kozalak Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold Parlak  Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold  Mat Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold  Çizgili Top Yılbaşı Süs 16 Adet  3,5 x 3,5 Cm
Gold  Yılbaşı Ağaç Tepeliği 18  x 13 Cm
Kar Spreyi 1 Adet
Karışık Renkli Led Işık 4 Metre
Ölçü: 150 cm
Ayaklar Plastiktir.
320 adet dal bulunmaktadır.
Özel kutusuyla paketlenip kargolanmaktadır.

Bu lüx Yılbaşı Ağacı sık dallara sahipdir,  gerçek yılbaşı çam ağacı görünümünde olup dalları güçlüdür. yılbaşı süslemenizde ev ve diğer mekanlarınız için yeşil renkli yılbaşı ağacı olarak tercih edebileceğiniz yılbaşı ağacını sipariş etmek için Yılbaşı Ağacı Yeşil Lux sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

lüx Yılbaşı Ağacı özellikleri

Ölçü: 240 cm

1000 Dallı

Metal ayaklı

Özel kutusuyla paketlenip kargolanmaktadır.

yılbaşı ağaçlarınızı süslemek için yılbaşı led ışıkları, yılbaşı ağacı aksesuarları, yılbaşı parti malzemeleri, sayfalarımızda  bulabilirsiniz.